O nas W mediach

Zapraszamy do zapoznania się artykułami opisującymi inwestycje West Comfort. 

Mieszkaj & Urządzaj

Zamieszkaj komfortowo przy Różance.

W samym centrum Szczecina, w jego najpiękniejszej oraz najatrakcyjniejszej dzielnicy – Pogodnie w części Łękno, tuż przy Różance – dla wielu miejscu magicznym i kultowym powstaną dwa nowoczesne apartamentowce Rose Park.

Przeczytaj artykuł (PDF)

Prestiż

Dąbie Park – dobre miejsce do życia.

Nowoczesna architektura w przyjaznej, niskiej zabudowie, idealnie wkomponowana w zieleń. Miejsce znakomicie zlokalizowane dla ludzi pragnących żyć według idei Work - Life Balance. Takie jest osiedle Dąbie park.  

Przeczytaj artykuł (PDF)

Mieszkaj & Urządzaj

Szczecin wraca nad Odrę. 

Łasztownia to jedna z najpopularniejszych, w ostatnim czasie, lokalizacji w Szczecinie. A w niej wyjątkowa inwestycja - apartamentowiec Grand Bulwar. Inspirujący budynek blisko centrum miasta, nowocześnie zaprojektowany, o wyjątkowej architekturze, z wieloma możliwościami aranżacyjnymi wnętrz dzięki pakietom wykończeniowym oferowanym dla nabywców. 

Przeczytaj artykuł (PDF)

Kwartalnik budowlany

Gryfbuf i West Comfort
Pasja, jakość, styl, kompleksowość

GRYFBUD działa od 2017 r., ale szybko dał się poznać na szczecińskim i regionalnym rynku, zarówno wśród klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Spółka jest generalnym wykonawcą kilku bardzo atrakcyjnych obiektów budowlanych zrealizowanych w prestiżowych lokalizacjach w Szczecinie oraz na zachodniopomorskim wybrzeżu Bałtyku.

Przeczytaj artykuł (PDF)

MM trendy

Szczecin wraca nad Odrę. 
To oni go odbudowują.

Zamiast kontynuować dyskusję o możliwościach zagospodarowania terenów nad Odrą w Szczecinie, zespół West Comfort po prostu zabrał się do pracy. Projekt jest już gotowy, a pierwsza łopata wbita w ziemię. I choć zadanie nie było proste, wystarczy jedno spojrzenie na Grand Bulwar, by stwierdzić, że udało im się uchwycić rytm współczesnego miasta, jednocześnie dosięgając portowych korzeni. Jak to osiągnęli? Przekonajcie się sami.

Przeczytaj artykuł (PDF)

Mieszkaj & Urządzaj

GrandBulwar - Zamieszkaj
w nowym sercu miasta

Tuż przy jednej z najmodniejszej i najlepszej lokalizacji w Szczecinie – nadodrzańskich bulwarach na łasztowni powstaje wyjątkowa inwestycja – apartamentowiec Grand bulwar. Położony blisko centrum, nowocześnie zaprojektowany, o wyjątkowej architekturze, wyposażony w liczne udogodnienia. Inspirująca inwestycja nadająca nowe znaczenie kategorii Premium.

Przeczytaj artykuł (PDF)

Biznes & Inwestycje

Pasja, jakość, styl
kompleksowość. 

Tarasy Krzekowo w Szczecinie, Apartamenty na Wydmach w Międzywodziu, Sun Towers w Świnoujściu – co łączy te cenione, prestiżowe inwestycje mieszkaniowe? Za ich budowę odpowiedzialna była firma GRYFBUD, prężnie rozwijający się szczeciński generalny wykonawca usług budowlanych. Firma, choć młoda, szybko zdobyła sobie czołową pozycję na rynku i wciąż szuka nowych pól rozwoju. Efektem tych poszukiwań jest spółka West Comfort ...

Przeczytaj artykuł (PDF)

Apartamenty Szczecin Wyszukiwarka

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton